GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 6947585
nr 694 7585
VASE
ceramics, Italy, height: 35, wear, damages.
keramik, Italien, höjd: 35
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday April 25 2011
at 18:02:21
21/4 13:27:47
Tilgman Keramik